Lab24 menu synevo
Warszawa
Jesteś w Warszawa?
Tak Zmień
Wybór miasta pomoże nam znaleźć aktualne informacje na temat badań, cen oraz sposobów pobierania materiałów w Twoim mieście
Lab24 telephone +48 573 569 057
  • EN
  • UA
  • PL
Lab240

Usługi medyczne w domu

Detoksykacja alkoholowa
Detoksykacja alkoholowa
Ulga już od pierwszej kropli! Aby szybko i skutecznie uwolnić się od alkoholu, zamów kroplówkę na kaca z wizytą domową. Kroplówka to dobry sposób na odtrucie alkoholowe oraz sposób na przygotowanie się do imprezy, podczas której będzie spożywany alkohol. Kroplówki zawierają witaminy, minerały i składniki, które pobudzają metabolizm i eliminację alkoholu.
Kroplówki witaminowe
Kroplówki witaminowe
Krople witaminowe to idealny sposób na szybkie uzupełnienie przydatnych mikro- i makroelementów. Krople przyspieszają regenerację po chorobach, a także są stosowane w celach profilaktycznych, aby poprawić wydolność organizmu, utrzymać odporność lub poprawić wygląd. Zamów wizytę domową dla pielęgniarki, aby poprawić swoje zdrowie już teraz!

Jak to działa?
To proste:

Zostaw zgłoszenie na stronie internetowej
1
Zostaw zgłoszenie na stronie internetowej
Czekaj na telefon od koordynatora medycznego, aby uzgodnić szczegóły
2
Czekaj na telefon od koordynatora medycznego, aby uzgodnić szczegóły
Spotkaj się z pielęgniarką i skorzystaj z procedur medycznych w domu
3
Spotkaj się z pielęgniarką i skorzystaj z procedur medycznych w domu

Recenzje

Jestem zadowolony z usługi!
Bardzo miła pielęgniarka, dotarła na czas, co jest dla mnie bardzo ważne. Dostałem powiadomienie o gotowych wynikach i szybko otrzymałam je w wersji elektronicznej.

Review by Tusko Trush
Tusko Trush

Bardzo fajna usługa. Pielęgniarka przyjechała w ustalonym czasie. Miała ze sobą wszystkie środki dezynfekujące i ubrania. Wyniki zostały wysłane na maila tego samego dnia. Bardzo dziękuję za usługę!!! Polecam!!!

Review by Алена Гелдутис
Алена Гелдутис

Wezwałam pielęgniarkę do domu. Cena jest niższa niż w innych laboratoriach, a test udało się szybko zamówić. Pielęgniarka przyjechała na czas, sympatyczna dziewczyna szybko pobrała materiał do badania. Wszystko jest sterylnie czyste. Wynik przyszedł tego samego dnia, 7 godzin później.

Review by Sasha Kliakun
Sasha Kliakun

Szybkie zamówienie

Zapoznaj się bardziej szczegółowo
Wyślij prośbę